Djelatnici škole

POPIS ZAPOSLENIKA ŠKOLE

Ravnatelj: DRAGAN PAVELIN, dipl. ing.
Tajnik: DIJANA ABRAM, dipl. pravnik
Pedagog: MAJA BAKOTA prof. (zamjena za NILDU BILAN)
Voditelji smjena:
smjena A: ANDRO TOPIĆ, dipl. ing.
smjena B: NIKOLINA ROMAC, prof.
Voditelj obrazovanja odraslih: NEDJELJKO BILONIĆ, prof.
Voditelj izobrazbe pomoraca STCW: NIKŠA KONDIĆ, dipl. ing.
Knjižničar:  MAGLICA PLEJIĆ, prof.

NASTAVNICI I STRUČNI SURADNICI:

BAKOTA TEA prof. matematike i fizike
BANOVAC IVANA prof. stručnih predmeta, 
BARAĆ ALEN prof. hrvatskog jezika
BATISTIĆ ŽELJKO prof. nautičke skupine predmeta
BLASLOV ZDENKA prof. hrvatskog jezika
ČEKO STIPO vjeroučitelj
ČERINA MARINA prof. matematike
ĆOPO DANIJELA prof. računalstva
DE MARCHI MARIJANA  prof. stručnih predmeta, koordinator za državnu maturu
GAVRANOVIĆ KETI prof. povijesti
GAVRANOVIĆ SAŠA prof. nautičke skupine predmeta
GRUJIĆ TATJANA prof. hrvatskog jezika
GVOZDANOVIĆ TOMA prof. brodostrojarske skupine predmeta
HORVAT DELIĆ JASNA prof. njemačkog jezika i hrvatskog jezika
IVICA-UGRIN NADA prof. stručnih predmeta
JADRIJEVIĆ IVANA prof. engleskog jezika
JOVIĆ SANDRA prof. stručnih predmeta
KANTAR DRAŽEN (zamjena BRANIMIR KOPITOVIĆ) prof. stručnih predmeta
KEZIĆ KATICA prof.stručnih predmeta
KONDIĆ NIKŠA prof. nautičke skupine predmeta
KRČUM JELENA prof. računalstva
KRONEGGER ALOJZ prof. računalstva
LAURA MARKO prof.stručnih predmeta
LETILOVIĆ NINA prof. filozofije
LIVIĆ SANDRA prof. engleskog jezika
LOVRIĆ DARIJO prof. nautičke skupine predmeta
LOZIĆ LENA prof. nautičke skupine predmeta
MARKOVIĆ INGE prof. pravnih predmeta
MARTINIĆ MARIO prof. nautičke skupine predmeta
MEŠTROVIĆ TONI prof. nautičke skupine predmeta
MILINOVIĆ DENIS prof. brodostrojarske skupine predmeta
MIMICA DRAGO prof. nautičke skupine predmeta
MIŠINA ANKA prof. biologije i stručnih predmeta
MIZDRAK BORIS prof. brodostrojarske skupine predmeta
MRATINIĆ ZORAN stručni suradnik
MUSELIN ANTE prof. brodostrojarske skupine predmeta
NEJAŠMIĆ MIJO prof. brodostrojarske skupine predmeta
NOVAKOVIĆ ANA prof. matematike
PEJDO LIDIJA prof. biologije i kemije
PETRUŠIĆ HRVOJE vjeroučitelj
POLJAK JERE prof. tjelesne i zdravstvene kulture
PULJEK GORDAN prof. tjelesne i zdravstvene kulture
PULJIZ LADA  prof. engleskog jezika
ROMAC NIKOLINA prof. engleskog jezika
RUBINIĆ HANA prof. geografije
SOKOL MLADEN prof. tjelesne i zdravstvene kulture
SPAHIJA ZLATAN prof. nautičke skupine predmeta
STUBNJA ŠPEHAR JELENA  prof. engleskog jezika 
ŠALKOVIĆ FRANE prof.fizike
ŠTIMAC TEA prof. talijanskog jezika
TANDARA TOMISLAVA doktor medicine
TOMIĆ ZLATKO prof. struč. pred. i voditelj šk.radionice
TOPIĆ ANDRO prof. brodostrojarske skupine predmeta
TREURSIĆ IRIS prof. tjelesne i zdravstvene kulture
TURIĆ KRISTINA prof. brodostrojarske skupine predmeta
UGRIN BRANKO prof. matematike i fizike
VIĐAK MILETIĆ ŽELJANA prof. engleskog jezika
VLADOVIĆ IVANA prof. povijesti
VLAHOVIĆ DAFNE prof. ribarsko nautičke-skupine predmeta
VULAS GORDANA prof. hrvatskog jezika
ŽIVKOVIĆ VESNA prof. matematike i fizike
ŽIŽIĆ MIRELA prof. kemije 

ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKO OSOBLJE:

DAVORKA MAGAZINOVIĆ voditelj računovodstva
JADRANKA KURTOVIĆ administrator
MARIO ČAGALJ domar
SNJEŽANA BALIĆ portir-dostavljač
IVANKA RAOS spremačica
MILICA JERČIĆ spremačica
KATICA GRBEŠA spremačica
DIANA VIDOVIĆ spremačica